Skarpety techniczne


CimAlp, internetowy specjalista od sprzętu na aktywności sportowe , produkuje Skarpety techniczne od 1964 roku. Ciepłe, wygodne, trwałe, zapobiegające powstawaniu pęcherzy, dostosowane do lewej i prawej stopy ... Dzięki zastosowaniu skutecznych materiałów takich jak wełna Merino, Cordura®, Nanoglide®, Coolmax® znajdźmy model odpowiedni dla Twojej ulubionej aktywności na świeżym powietrzu.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Jak dobrać swoje skarpety do turystyki górskiej?

Czy są to męskie, czy damskie skarpety, kiedy uprawiasz swoją aktywność na świeżym powietrzu latem, przede wszystkim przydadzą Ci się cienkie skarpety, które odprowadzają pot i zarządzają wilgocią, która powstaje w skarpecie. Poza tym, zimą skarpety muszą być ciepłe, zagwarantuje to wełna merino, która zapewnia dobrą izolację i jest przeciw bakteryjna. 

Produkujemy szeroki wybór skarpet, w zależności od waszych preferencji, czy to stopki, czy raczej wyższe skarpety. Oraz w zależności od aktywności, jakiej postanowiliście podjąć dzisiaj wyzwanie. Niezależnie czy jest to bieganie, rower, wspinaczka po górach, a może po prostu spacer po mieście. Podczas jakiejkolwiek aktywności, wsparcie i stabilność to bardzo ważne elementy.

Dobranie odpowiedniego obuwia idzie z parą, dobrania dobrej pary skarpet. Mogłoby się wydawać, ale skarpety mają wpływ na Twoje osiągnięcia, dlatego warto się zaopatrzyć w odpowiednie skarpety. Podczas maratonu ważne jest, aby skarpety były oddychające, aby zapobiec otarciom oraz absorbować szok, unikając urazów. Podczas zwykłego biegu, warto zwrócić uwagę, na skarpety które będą ewakuować nadmierny pot, zarządzać wilgocią oraz ewakuować nieprzyjemne zapachy. Skarpetki muszą gwarantować odprowadzanie wilgoci, która może powstawać w naszej skarpecie.

Nasze skarpety gwarantują stabilność i poprawiają wsparcie stopy. Każdy z nas wie, że bieganie z mokrymi stopami nie jest przyjemne. Nasze skarpetki, zapewniają szybkie schniecie, odprowadzanie wilgoci, wyjątkową oddychalność, oraz mają bezszwowe wykończenia, aby unikać tarcia.