Opaski na głowę


Ciepłe i ochronne opaski CimAlp wykonane są z najlżejszych, ale bardzo skutecznych materiałów. Doskonale nadają się do biegania, wędrówek, jazdy na nartach lub rowerze górskim (pod kask).

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego biegać w opasce na głowę?


Podczas biegu możecie nie być dużym fanem czapek. Należy jednak pamiętać czy to zimą, czy latem o ochronie swojej głowy. Czapkę możecie zastąpić tak zwaną opaską na głowę lub kominiarką. W CimAlp stworzyliśmy specjalnie dla Was, kolekcję opasek na głowę razem z tak zwanymi kominami do biegania. Każdy znajdzie swój odpowiedni kolor, dobrany do swojego tak zwanego outfitu. Opaski są odpowiednie, aby chronić Wasze uszy przed zimnem, oraz cześć głowy.

Kiedy dopadnie was zimny, mroźny wiatr oraz niskie temperatury, kominiarka zastąpi szalik a da Wam potrzebną ochronę zimą. Komin można również przekształcić w maseczkę, aby ochronić twarz, w opaskę na głowę lub w opaskę na nadgarstek. Kiedy np. przekształcicie komin w opaskę  na nadgarstek, będziecie mógli wytrzeć swój pot podczas wysiłku. Macie dużą możliwośc stylizacji.