Wybór według dyscyplin


CimAlp od 1964 roku produkuje techniczną i innowacyjną odzież dla wszystkich aktywności górskich. Niezależnie od tego, czy chodzisz pieszo, wędrujesz, uprawiasz alpinizm czy wspinaczkę skałkową, mamy dla Ciebie odpowiedni produkt w przystępnej cenie.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Filtruj według

Płeć

Płeć

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Wybierz według aktywności 

Jakąkolwiek aktywność na świeżym powietrzu wybierzesz: Dzięki odpowiedniej odzieży turystycznej wszystko staje się o wiele przyjemniejsze. Nasze polary i kurtki outdoorowe są oddychające, wiatroszczelne i wygodne, podobnie jak nasze jedwabiście miękkie bielizny termoaktywne z wełny merinos. Wełna Merino posiada unikalne właściwości termoregulacyjne, które utrzymują chłód w upale i ciepło w zimnie. Warstwy podstawowe mogą być noszone przez cały rok i są również idealne do nordic walkingu. Dostępne są modele z krótkim i długim rękawem, które oferują różne poziomy ciepła. Legginsy termiczne zapewniają dodatkowe ciepło pod spodniami lub szortami. Możesz je również nosić osobno podczas wymagających aktywności, takich jak bieganie po szlakach.

Istnieje ogromny wybór ciepłych bielizny termoaktywnych. Są one wykonane z naturalnych materiałów, takich jak wełna merinos, bambus i jedwab, a także z włókien syntetycznych. Należy jednak unikać bawełny podczas wędrówek. Jest wygodna na początku, wchłania pot i magazynuje go we włóknach. Powoduje to uczucie lepkości - nie jest to idealne rozwiązanie podczas wędrówek, wspinaczki, jazdy na nartach czy wspinaczki górskiej. 

Z drugiej strony, wełna Merinos jest delikatną, antybakteryjną, wysokiej jakości wełną, która jest idealna do użytku sportowego. Jej włókna są o wiele bardziej komfortowe w noszeniu na skórze niż zwykła wełna, a także bardziej elastyczne - co zapewnia większą swobodę ruchów. Odzież z wełny merinos jest dostępna w postaci lekkich T-shirtów na lato oraz cieplejszych, dłuższych ubrań na chłodne dni.  Nasza bielizna termoaktywna towarzyszy Ci niezawodnie w każdej sytuacji i utrzymuje ciepło. Ponieważ nic nie pobije klasycznego wyglądu na cebulkę z trzema warstwami, z których zewnętrzna warstwa składa się z wysokiej jakości kurtki dla większej ochrony. Nasze kurtki posiadają kaptur lub - nasz ulubiony szczegół - zintegrowaną maseczkę na twarz dla podwójnej ochrony. Wszystkie nasze produkty są odporne na zużycie i trwałe, idealne do nordic walkingu lub wspinaczki. W naszych wodoodpornych, niebrudzących spodniach turystycznych jesteś po bezpiecznej stronie podczas wspinaczki, ponieważ są one również wyposażone we wzmocnienia Cordura Strong. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, abyś wyszedł na zewnątrz!