Narciarstwo


CimAlp oferuje szeroką gamę produktów dla narciarzy od 1964 roku. Zaprojektowane z innowacyjnych i technicznych tkanin, sprzedawane wyłącznie online, nasza odzież narciarska jest znana z jakości i przystępnych cen.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Co powinienem wiedzieć przed zakupem odzieży narciarskiej?

Niewiele jest przyjemniejszych i bardziej dynamicznych sposobów na odkrywanie wspaniałych plenerów niż na nartach.

Podczas gdy wielu Polaków wybiera narciarstwo alpejskie (głównie zjazdowe, na stoku lub poza nim), narciarstwo klasyczne (w tym biegowe) jest coraz bardziej popularne, a narciarstwo dowolne zyskuje rzeszę fanów wśród młodych i odważnych ! Niezależnie od preferowanej dyscypliny narciarskiej, sport ten otwiera przed nami wspaniałe górskie widoki, piękne krajobrazy i napełnia nas świeżym górskim powietrzem oraz poczuciem zdrowia i witalności. Nie wspominając już o radości z doskonalenia swoich umiejętności i zjeżdżania ze stoku lub doskonalenia wielkiego ruchu, w idealnej harmonii z warunkami. Yeee Haaaa!

Jak w przypadku większości sportów górskich, aby w pełni cieszyć się jazdą na nartach, musisz zadbać o kondycję swojego ciała. Lepsza kondycja rdzenia i siła nóg pomogą ci lepiej wykonywać umiejętności, bezpiecznie stawiać czoła bardziej zaawansowanym wyzwaniom i dłużej pozostać na śniegu. Jako sport zimowy, narciarstwo może być bardzo wymagające - przebywanie w górach w zimnych warunkach oznacza, że musisz uważnie obserwować swoją trasę i otoczenie, analizując wszelkie ryzyko i potencjalne zagrożenia. Oprócz przygotowania fizycznego, istnieje szeroka gama innowacyjnych produktów narciarskich, które pomogą Ci cieszyć się samą przyjemnością przebywania na stoku.

Wysokiej jakości kurtki narciarskie, spodnie narciarskie i spodnie na szelkach to coś więcej niż tylko dobry wygląd: mają one również duży wpływ na komfort podczas całodziennej jazdy na nartach, zapewniając ciepło i suchość podczas intensywnej aktywności, nawet w obliczu ekstremalnej pogody. Wysokiej klasy materiały i technologie umożliwiają wybór odpowiedniej odzieży do uprawiania ulubionych dyscyplin, zapewniając elastyczność, izolację i ochronę przed deszczem i śniegiem oraz trwałe wykończenia, aby wytrzymać wszystko, co góry mogą na Ciebie rzucić. Używanie skutecznego, oddychającego i wydajnego systemu warstwowego podczas jazdy na nartach jest tak samo ważne, jak w przypadku każdego wymagającego sportu górskiego.

Wyposaż się w dobrze dobraną warstwę środkową, podstawową i polarową, które możesz łączyć zgodnie z planem dnia, utrzymując ciepło i odprowadzając wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu pozostaniesz suchy i ciepły przez cały dzień.