Gogle


Wysokiej jakości gogle narciarskie CimAlp są projektowane przez francuskich instruktorów narciarskich od prawie 50 lat. Wyposażone w skuteczną wentylację zapobiegającą zaparowaniu, zapewniają najwyższy komfort i 100% ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego wyposażyć się w gogle narciarskie?

Kiedy wybieracie się w góry, często jedziecie też pojeździć na nartach. Jeżdżąc na nartach, pamiętacie o kasku, kurtce, butach i rękawiczkach, należy również pamiętać o goglach narciarskich. Mocno padający śnieg, mgła czy też po prostu intensywne słońce, są to elementy, które będą przeszkadzały twojemu wzrokowi. Przez co możesz źle ocenić co się dzieje wokół ciebie. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach czy na snowboardzie, pamiętajcie o goglach narciarskich.

W CimAlp nasze gogle są jednocześnie damskie i męskie. Gogle to bardzo ważny element garderoby poza kurtką i kaskiem. Może się wydawać, ale śnieg odbija promieniowanie UV na waszą twarz, dlatego ochrona waszego wzroku jest najważniejsza, aby nie zostać oślepionym przez bardzo jasny śnieg. Zjeżdżając ze stoku narciarskiego, twoje narty lub snowboard mogą szybko nabrać prędkości. Gdy pada śnieg, będzie on po prostu wlatywał Wam do oczu, jednocześnie lecąc Wam na twarz. Aby zapewnić Wam bezpieczeństwo oraz innym narciarzą znajdującym się wokół, gogle to podstawa.

Gogle narciarskie ochronią twarz przed śniegiem, jak i oczy przed wiatrem. Nasze gogle zawierają specjalne szkiełko, dzięki któremu twoja maska nie będzie parowała. Nasza maska przepuszcza światło w 19%, w ten sposób gwarantujemy Wam optymalne pole widzenia. Specjalna obróbka zapobiega porysowaniom. Soczewka Iridium zapewni doskonałą ochronę przeciw słoneczną w słoneczne dni i nie tylko.