Buty do biegania po szlakach


Buty do biegania Drop Control Trail firmy CimAlp pomogą Ci efektywniej pokonywać teren bez ryzyka kontuzji. Biegaj lepiej, bezpieczniej i dłużej !

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Filtruj według

Płeć

Płeć

  • Buty do biegania po szlakach
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Buty do Trail Running

Bieganie po szlakach nie jest możliwe bez odpowiednich butów. Kiedy biegasz po wzgórzach i dróżkach, potrzebujesz buta, który będzie Cię wspierał w każdej sytuacji. Musi zapewniać stabilność i bezpieczeństwo, być lekki i oddychający oraz, oczywiście, wygodny. Mieliśmy to wszystko na uwadze, kiedy opracowywaliśmy model 864 Drop Evolution - i o wiele więcej: chcieliśmy, aby biegacze znaleźli drogę powrotną do bardziej naturalnej techniki biegu. Oznacza to ponowne lądowanie na przodostopiu lub śródstopiu, zamiast na pięcie.  Nasze 864 DROP EVOLUTION to najlepsze buty do biegania po szlakach dla wymagających biegaczy, którzy szukają wydajności, lekkości i komfortu. 

Koncepcja 864 DROP EVOLUTION zapewnia stopniowy rozwój w kierunku bardziej naturalnej techniki biegu. Do buta dołączone są wkładki o trzech różnych grubościach. Grubość podeszwy jest stopniowo zmniejszana z 8 do 6, a potem do 4 mm. Celem jest, abyś stopniowo lądował na śródstopiu. W ten sposób możesz trenować tak efektywnie, jak to tylko możliwe - z możliwie najmniejszym ryzykiem kontuzji. Unikalna koncepcja na skalę światową.

864 DROP EVOLUTION jest super lekki, pełen wysoce efektywnych technologii i łączy w sobie najlepsze osiągi z wysokim komfortem. Bieg jest elastyczny, wygodny i przyjemny. Przekonuje oddychalnością, doskonałą przyczepnością na suchym i mokrym terenie i jednocześnie wysoką trwałością. Pomimo swojej lekkości, oferuje wysoką absorpcję wstrząsów i optymalną ochronę.  

Najlepsi sportowcy jak Romain Olivier wypróbowali nasze buty i byli zachwyceni. Otrzymaliśmy wiele opinii, że but jest wyjątkowo wszechstronny. Sportowcy używają różnych podeszw do różnych sesji treningowych, np. grubszej podeszwy do dłuższych biegów. Podeszwa środkowa Chromosome zapewnia lepszą propriocepcję i optymalnie wspiera stopę, podobnie jak podeszwa zewnętrzna Megagrip. Wydrążona struktura w przedniej części stopy zapewnia jeszcze większy komfort. But zawiera wzmocnione wkładki chroniące przed uderzeniami kamieni i jest rozciągliwy w razie potrzeby. Już teraz odkryj optymalne odczucia podczas biegu i poznaj zupełnie nowy rodzaj biegania po szlakach!