Kurtki oddychające


Ciepłe i oddychające, te kurtki zapewniają optymalną ochronę, gdy na zewnątrz jest zimno, bez przegrzewania się. Wiosna, jesień, zima, niezależnie od tego, czy nosisz je same, czy jako warstwę środkową pod kurtką przeciwdeszczową, ich dopasowanie, ciepło i zarządzanie wilgocią szybko sprawią, że staną się Twoimi ulubionymi.

Darmowa wysyłka od 200 zł  | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Filter By

Płeć

Płeć

Showing 1-2 of 2 item(s)

Active filters

Polar: magiczny materiał

Super miękka, ciepła i oddychająca struktura polaru sprawia, że jest on idealny jako odzież wierzchnia w zimnych warunkach.

Jak powstaje polar?

Polar jest wytwarzany z poliestru. Włókna poliestrowe są tkane w lekką tkaninę, która jest szczotkowana, aby pomóc włóknom zwiększyć objętość. Czasami w skład polaru wchodzą inne naturalne włókna. Polary są często produkowane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, takich jak butelki po wodzie, co nadaje im ekologiczny charakter.

Jak to działa?

Polar ma powierzchnię okrywową po obu stronach materiału, co oznacza, że kieszenie wentylacyjne mogą znajdować się pomiędzy nićmi na powierzchni okrywowej. Materiał może jednocześnie utrzymywać ciepło i odprowadzać wilgoć z dala od ciała, zapewniając sportowcom suchość, jednocześnie pozwalając na cyrkulację powietrza przez włókna. To sprawia, że jest on niezwykle przydatny do utrzymania ciepła podczas aktywności.