Kurtki wiatroszczelne


Zaleca się zabranie ze sobą odzieży funkcyjnej oraz kurtki wiatroszczelnej, aby stawić czoła wszelkim warunkom pogodowym i ochronić się przed chłodnym wiatrem.

Darmowa wysyłka od 200 zł| Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Filtruj według

Płeć

Płeć

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Kurtki wiatroszczelne | Trzymaj się ciepło

Tkaniny wiatroszczelne to tkaniny, które nie przepuszczają wiatru. Są one bardzo przydatne, aby uniknąć uczucia zimna. Tkaniny są wiatroszczelne poprzez bardzo ciasne tkanie, tak że przerwy między nitkami są zbyt małe, aby powietrze mogło przepływać z prędkością. 

 

Wiatroszczelność vs. wiatroodporność

Jeśli wyniki testów przekraczają 50 km/h, kurtka jest określana jako wiatroszczelna. Jeśli poniżej, mówi się, że jest wiatroodporna. Jest to często ultralekka odzież, która łatwo mieści się w kieszeni, ale nie zapewni zbyt dużej ochrony podczas prawdziwej burzy.

Wiatroszczelność i oddychalność

Jeśli planujesz wędrować, wspinać się, obozować, spacerować, pływać kajakiem lub wędrować z plecakiem w wietrznych warunkach, lekka wiatrówka jest niezbędnym zakupem. Dobrze blokuje ona wiatr i przyjemnie oddycha, gdy się pocisz.

Pomyśl o kamizelce

 Kamizelka (uwierz w nasze 60-letnie doświadczenie...) jest jednym z podstawowych elementów garderoby w połowie sezonu, jeśli chodzi o wędrówki, bieganie po szlakach czy podróżowanie. Kamizelki utrzymują ciepło, nie ograniczając ruchów, świetne do aktywnego podróżowania w chłodniejszych klimatach, treningów biegowych, gdy wieje silny wiatr i gdy temperatury się zmieniają.