Wybór według aktywności


CimAlp od 1964 roku produkuje techniczną i innowacyjną odzież dla wszystkich rodzajów aktywności narciarskiej. Niezależnie od tego, czy chodzi o narciarstwo zjazdowe, pozatrasowe, klasyczne czy snowboarding, mamy odpowiedni produkt w przystępnej cenie.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Filtruj według

Płeć

Płeć

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Wybór według aktywności (narty)

Niezależnie od tego, czy chodzi o narciarstwo zjazdowe czy biegowe: W zimie góry oferują szeroki wachlarz zajęć, z których wszystkie są świetną zabawą. Niezależnie od tego, jaki sport preferujesz - dzięki naszej wysokiej jakości odzieży narciarskiej jesteś zawsze doskonale wyposażony. Na urlopie narciarskim nie ma nic lepszego niż funkcjonalna, ciepła i wodoodporna odzież. Nasz asortyment odzieży narciarskiej przekonuje wysokiej jakości materiałami i inteligentnym wzornictwem dla jeszcze większej ochrony i bezpieczeństwa na śniegu. 

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia narciarskiego jest kurtka narciarska. Oczywiście musi dobrze wyglądać - ale przede wszystkim musi być funkcjonalna i oferować wysoką wydajność.  Kurtka nie powinna być z kroju zbyt ciasnego. Dopasowanie musi umożliwiać elastyczne noszenie innych warstw pod spodem. Powinna mieć wiele kieszeni dla optymalnego przechowywania, abyś zawsze miał pod ręką najważniejsze rzeczy - jak karnet narciarski czy telefon komórkowy. Nasze kurtki często posiadają specjalną kieszeń na karnet narciarski. Lubimy używać elastycznych tkanin dla maksymalnego komfortu i swobody ruchów. Zamki wentylacyjne mogą mieć decydujący wpływ na utrzymanie komfortu ciała. W każdym przypadku należy unikać przegrzania. Zdejmowane i regulowane kaptury mogą być szczególnie praktyczne w trudnych warunkach pogodowych. 

Rzepy przeciwśnieżne w kurtkach i getry w spodniach niezawodnie zapobiegają przedostawaniu się śniegu. I wreszcie, co nie mniej ważne: czujniki Recco® mogą zapewnić większe bezpieczeństwo w sytuacjach awaryjnych. Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości spodnie narciarskie i spodnie wierzchnie, które zapewniają doskonałą ochronę przed żywiołami.

Oprócz warstwy zewnętrznej istotne są oczywiście warstwy środkowe i pierwsza w znanym wyglądzie na cebulkę. Wygląda to doskonale, gdy poszczególne warstwy wzajemnie się uzupełniają. Dzięki temu na stoku zawsze pozostaniesz ciepły i suchy. Zalecamy wysokiej jakości warstwę podstawową pod skuteczną warstwę środkową lub polar. Do popularnej bielizny termoaktywnej należą bokserki, legginsy termiczne i koszulki z długim lub krótkim rękawem. 

Jeśli chodzi o bieliznę termoaktywną, szukaj produktów o dopasowanym kroju, które zatrzymują ciepło blisko ciała i odprowadzają wilgoć. Oczywiście, materiał również odgrywa dużą rolę: jedwab, wełna merinos  czy bambus to naturalne tkaniny, które mają wiele zalet. Do produkcji naszej bielizny termoaktywnej nie używamy bawełny, która wchłania pot i wolno schnie, powodując uczucie lepkości i dyskomfortu. Nasze warstwy podstawowe i kurtki polarowe są super wygodne, ciepłe, komfortowe i oczywiście oddychające. Dzięki dopasowanej kurtce narciarskiej typu Hardshell lub Softshell jako warstwie zewnętrznej nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrelaksować się podczas urlopu na śniegu.