French Montagnard


Czy słyszeliście kiedyś o słowie "Montagnard"? To barwne i autentyczne francuskie słowo, którym określa się ludzi żyjących wysoko w górach i borykających się z trudnymi warunkami klimatycznymi. Słowo pełne znaczenia i wartości: autentyczność, solidarność, pokora. W 1964 roku założyciele CIMALP byli prawdziwymi Montagnardami. Od tego czasu wszyscy staramy się żyć zgodnie z tym dziedzictwem, a nasza nowa kolekcja produktów biegowych "French Montagnard" nie jest wyjątkiem. Kolekcja obejmuje 20 ponadczasowych i zaawansowanych technicznie produktów, zaprojektowanych tak, aby inspirować biegaczy w każdym wieku, każdej płci i narodowości. Których napędza natura i autentyczność, nawet gdy goni ich czas.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

WSKAZÓWKI DLA TRAIL RUNNING

Interesujesz się biegami trailowymi i zastanawiasz się nad uprawianiem tego wyjątkowego sportu? Doskonały pomysł! Bieganie po szlakach jest wymagające i intensywne. To jest jedna z najlepszych cech tego sportu. Zawsze musisz być w 100% skupiony na sobie i swoim otoczeniu, aby wszystkie codzienne troski zeszły na dalszy plan. Ponadto, przebywasz na świeżym powietrzu i stymulujesz cały układ krążenia. Bieganie po szlakach to prawdziwy relaks dla ciała i umysłu.

Jeśli chcesz zacząć biegać po szlakach i szukasz odpowiednich produktów o doskonałym stosunku ceny do jakości, ta strona jest właśnie dla Ciebie. Aby Ci pomóc, zebraliśmy kilka produktów, które są idealne do rozpoczęcia uprawiania tego sportu. 

Oczywiście w tym zestawie nie może zabraknąć naszego specjalnie zaprojektowanego buta 864 DROP EVOLUTION. Jesteśmy bardzo dumni z tego buta: podeszwy mogą być zmieniane. Występują one w różnych grubościach (8 - 4 mm). Oznacza to większą swobodę i elastyczność.

Stopniowo można dostosować technikę biegu tak, aby podczas biegu lądować na przodostopiu lub śródstopiu. W ten sposób można przywrócić naturalną zdolność organizmu do amortyzacji wstrząsów. But jest pełen wysoce efektywnych technologii i oferuje optymalną ochronę i stabilność na szlakach. Na przykład podeszwa zewnętrzna VIBRAM® MEGAGRIP zapewnia doskonałą przyczepność na suchym i mokrym terenie, a jednocześnie jest bardzo wytrzymała.

A nasze koszulki są funkcjonalne i zarazem stylowe. Przekonują doskonałym zarządzaniem wilgocią, dzięki czemu pozostajesz suchy nawet podczas intensywnego wysiłku.  Zapewnia to m.in. prążkowana struktura i gładka powierzchnia włókien, które w dotyku są szczególnie miękkie i elastyczne. Dzięki prostym, klasycznym krojom koszulki zapewniają optymalną swobodę ruchów - dla większego komfortu. Ponadto posiadają system CIMAFRESH®, który zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów i bakterii. CIMAFRESH® zapewnia kontrolę zapachu w oparciu o sole srebra.

CIMAFRESH® jest również naszą najbardziej wydajną metodą obróbki o najmniejszym wpływie na środowisko.

Oprócz koszulek, nasz podstawowy asortyment obejmuje ultralekkie i oddychające spodenki do biegania po szlakach. Zachwycają doskonałym dopasowaniem, kieszenią zapinaną na suwak i sznurkiem ściągającym. Są miękkie i wygodne, a dzięki swojej elastyczności i wytrzymałości doskonale nadają się do biegania. 

Już teraz zacznij korzystać z naszych wysokiej jakości produktów do biegania w terenie i odkryj zupełnie nowe doznania podczas biegania.