Odzież na szlaki/biegi


Dzięki swojemu 50-letniemu doświadczeniu CimAlp wkroczył na scenę biegów trailowych 3 lata temu i obecnie dostarcza najlepszym sportowcom na świecie ; przeciwdeszczowe kurtki, oddychające koszulki, kompresyjne spodenki, skarpety przeciw pęcherzom czy buty z systemem kontroli upadku. Wprowadzając techniczne i rewolucyjne tkaniny, takie jak Cyclone®, Ultrashell®, 3D-Flex®, pomagają Ci osiągać wyniki jak zawodowiec.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Filtruj według

Płeć

Płeć

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Odzież do trail running

Trail running to wymagający sport, w którym zawsze trzeba być w 100% skoncentrowanym. To jest też najlepsza rzecz w tej aktywności - ponieważ codzienne życie na szlaku zostaje całkowicie zepchnięte na dalszy plan. Odpowiedni sprzęt do biegania po szlakach jest niezbędny. Wyposażamy najlepszych sportowców i regularnie otrzymujemy informacje zwrotne, dzięki którym możemy dostosować nasze produkty idealnie do biegania po szlakach. Nasze kurtki trailowe są super lekkie, oddychające i wiatroszczelne i są akceptowane przez ITRA na zawodach. Zwykle oferują one przelot na słuchawki, dzięki czemu doskonały rytm może z łatwością towarzyszyć Ci podczas biegu. Kurtki wyposażone są w elementy odblaskowe zwiększające bezpieczeństwo w ciemnych warunkach oświetleniowych. 

Wysokiej jakości kurtka do biegania po szlakach powinna mieć mniej więcej te same cechy, co klasyczna kurtka turystyczna, ale być znacznie lżejsza. Kupując kurtkę, należy zwrócić uwagę, czy zapewnia ona ochronę przed wiatrem i deszczem. Jednocześnie musi być bardzo przewiewna i łatwa do schowania. Ważne są również zapinane kieszenie, w których można bezpiecznie przechowywać niezbędne drobiazgi. A zamki wentylacyjne mogą zrobić różnicę na szlakach. 

Kurtka musi być zawsze dostosowana do intensywności i warunków. W zimie musi być miła i ciepła oraz wysoce wodoodporna. Odblaski mogą zapewnić większe bezpieczeństwo w ciemnych warunkach oświetleniowych. Czasami wystarczy kamizelka, aby zapewnić idealne ciepło, a jednocześnie zmaksymalizować swobodę ruchów. Często jednak potrzebna jest kurtka z długimi rękawami, a może nawet z regulowanym kapturem. W zimnych, ale suchych warunkach najlepszym rozwiązaniem może być kurtka polarowa lub softshell. 

Również dolna część ciała potrzebuje doskonałej ochrony i wsparcia podczas biegów terenowych. Nasze spodnie i szorty do biegania po szlakach mają często przemyślaną konstrukcję 2 w 1, dzięki czemu są wyjątkowo praktyczne.  Nasze legginsy są ciepłe, wygodne i zapewniają optymalną swobodę ruchów.  Funkcjonalne tkaniny stretchowe maksymalizują swobodę ruchów i wydajność dzięki optymalnej kompresji i wsparciu mięśni. Pomaga to zapobiegać skurczom i bólom mięśni podczas ćwiczeń. Najlepsze tkaniny oferują doskonałą ochronę przed wiatrem i deszczem, oddychalność i właściwości izolacyjne. Pozostaniesz suchy nawet przy pełnej wydajności. 

Na chłodniejsze, bardziej wietrzne i mokre warunki oferujemy dłuższe spodnie do biegania po szlakach. Dzięki nim nie tracisz koncentracji i możesz cieszyć się ruchem. Płaskie szwy zapewniają maksymalny komfort przylegania do skóry. Środki antybakteryjne zapobiegają gromadzeniu się nieprzyjemnych zapachów. Wielowarstwowa konstrukcja łączy kompresję mięśni z ciepłem i izolacją. Są również bardzo wytrzymałe - dzięki temu spodnie nie zawiodą Cię nawet na najbardziej wymagających trasach w trudnym terenie. Nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się na spodnie 3/4 czy długie: Wszystkie nasze spodnie zachwycają innowacyjnymi materiałami. Dzięki temu możesz cieszyć się szlakiem od stóp do głów.