Koszulki


Koszulki do biegania trailowego CimAlp są nowoczesne, dynamiczne i zorientowane na wydajność, ponieważ zapewniają wsparcie mięśni, efektywne odprowadzanie wilgoci, lekkość i trwałość. Wyposażone są w technologie Cyclone® lub 3D-Flex®.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Filtruj według

Płeć

Płeć

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Co muszę wiedzieć przed zakupem koszulki ?

W najprostszym znaczeniu bieganie po szlakach polega na bieganiu po zróżnicowanym terenie i zbliżaniu się do natury - może również obejmować chodzenie, gdy w grę wchodzą strome wzniesienia ! Przy tak stale zróżnicowanych wyzwaniach podczas biegu, Twój system odzieży naprawdę wysuwa się na pierwszy plan, a dedykowana koszulka trailowa często stanowi jego podstawę.

Koszulki trailowe są dostępne w ogromnej liczbie wzorów, więc możesz znaleźć dokładnie taki wygląd, jakiego szukasz. Są one również niezbędne dla Twojej wydajności, dzięki nowoczesnym technicznym tkaninom i konstrukcji, które wspierają mięśnie i dynamiczne ruchy, utrzymują Cię w suchości, minimalizują wagę i chronią przed żywiołami.

W cieplejszych warunkach może wystarczyć ultralekka koszulka trailowa lub kamizelka bez rękawów. Wytrzymała i oddychająca odzież tego typu jest wykonana z tkanin typu siateczkowego, które zapewniają bardzo efektywne zarządzanie wilgocią, a wiele z nich posiada specjalną powłokę antybakteryjną i antyzapachową, która pomaga zachować świeżość podczas ciężkiej pracy. Jeśli tkanina zamoknie, wyschnie w mgnieniu oka, powinna oferować umiarkowaną ochronę przed promieniowaniem UV, gdy słońce jest na zewnątrz, i jest łatwym do spakowania dodatkiem do Twojej garderoby do biegania po szlakach. 

Wzory koszulek różnią się od klasycznych, prostych do bardziej technicznych modeli, które mogą być wyposażone w zamek błyskawiczny ½, poręczną kieszonkę na drobiazgi, elementy odblaskowe, zwiększoną ochronę przed promieniowaniem UV i technologię kompresji. Kompresja mięśni podczas biegu trailowego nie tylko wspiera mięśnie i postawę, ale także wspomaga krążenie krwi i dotlenia organizm.

W chłodniejsze dni lub w bardziej odsłoniętym terenie noś koszulkę trailową z długim rękawem, jako warstwę dodatkową lub zewnętrzną. Zastosowanie innowacyjnych tkanin oznacza, że te dedykowane projekty oferują wymierne korzyści w porównaniu z polarowymi alternatywami - są izolujące, a jednocześnie znacznie lżejsze, bardziej rozciągliwe i oddychające.

Przyjemność z biegania po szlakach dotyczy w równym stopniu Twoich zmysłów i stanu umysłu, jak i fizycznego aktu biegania. Wysokiej jakości koszulka trailowa zapewni Ci komfort, najlepsze osiągi i poczucie harmonii z naturą.