Spodenki i spodnie


Nie jest tajemnicą, że spodenki do biegania trailowego Cimalp są lekkie, oddychające i wygodne. Spodnie do biegania po szlakach są odporne na deszcz i rozciągliwe. Dzięki zastosowaniu efektywnych materiałów, takich jak 3D-Flex®, Ultrashell®, wspierają mięśnie i nie krępują ruchów.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Filtruj według

Płeć

Płeć

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Co należy wiedzieć przed zakupem spodenek lub spodni trailowych?

Specjalnie zaprojektowane techniczne spodenki i spodnie trailowe pomogą Ci zmaksymalizować przyjemność z biegania. Wyposażony w odpowiednie spodenki trailowe będziesz czuć się bardziej komfortowo i osiągać lepsze wyniki, niezależnie od tego, czy biegasz w odległych terenach górskich, czy w bardziej miejskich środowiskach bliżej domu. 

Spodenki do biegania po szlakach są wykonane z podobnych materiałów, co ich kuzyni do biegania po drogach, ale ich konstrukcja różni się: bieganie w odkrytym, nierównym terenie stawia inne wyzwania. Oprócz tego, że muszą być lekkie, oddychające i wygodne, spodenki do biegania po szlakach mają zazwyczaj dłuższy krój, aby zapewnić większą osłonę i ochronę przed wiatrem i deszczem. Dodatkowe i głębsze kieszenie do przenoszenia niezbędnych przekąsek i sprzętu są prawdziwym atutem, a modele typu "2 w 1" łączą dłuższe spodenki wewnętrzne z lycry z bardziej tradycyjnymi spodenkami zewnętrznymi. Techniczne tkaniny stretchowe zapewniają maksymalną swobodę ruchów i wydajność dzięki optymalnej kompresji i wsparciu mięśni, pomagając uniknąć skurczów i bólu mięśni podczas biegu po szlaku. A najlepsze tkaniny zapewniają doskonałą ochronę przed wiatrem i deszczem, oddychalność i właściwości termiczne, dzięki czemu zachowasz świeżość i suchość, nawet gdy pracujesz na maksimum swoich możliwości. 

Na chłodniejsze, bardziej wietrzne i mokre dni dostępne są dłuższe spodnie do biegania po szlakach, dzięki którym zachowasz koncentrację i przyjemność z biegu bez względu na warunki. Bezszwowe szwy typu "flatlock" zapewniają maksymalny komfort przy skórze, impregnacja antybakteryjna zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, a wielopanelowe konstrukcje łączą kompresję mięśni z ciepłem, trwałością i pakownością.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz model o długości ¾ czy pełnej, innowacyjna konstrukcja i materiały sprawiły, że spodnie do biegania trailowego osiągnęły nowy poziom, dzięki czemu idealnie nadają się do wielu innych wymagających sportów na zewnątrz, takich jak narciarstwo biegowe i ultralekkie wędrówki.