Podróże


Cimalp dostarcza odzież turystyczną i sprzęt dla wymagających entuzjastów i profesjonalistów od 1964 roku, z dużym doświadczeniem w wymagających terenach, wielodniowych wędrówkach i trudnych warunkach.

Darmowa wysyłka od 200 zł| Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

 Co należy wiedzieć przed zakupem odzieży turystycznej?

Podróżowanie i trekking oznaczają wolność: wolność do odkrywania i doświadczania nowych miejsc wyzwań i środowisk.

Nie możesz zabrać ze sobą zbyt wiele - minimalizm jest na pierwszym planie - więc te kilka drobiazgów, ubrań i elementów wyposażenia, które zabierasz ze sobą na wyprawę, muszą być na wagę złota. Niezależnie od tego, czy jedziesz sam, czy z grupą przyjaciół, odzież taka jak dobra kurtka podróżna stanie się Twoim nowym najlepszym przyjacielem - więc wybieraj rozsądnie. Nie zależnie od tego, dokąd zmierzasz i kiedy, docenisz różne właściwości użytkowe. Szeroka gama inteligentnych, technicznych tkanin sprawia, że kurtki łączą w sobie wiele cech, zapewniając ciepło i suchość, a także trwałość, która pozwala im zachować wydajność nawet w trudnych warunkach.

Specjalistyczne elementy odzieży turystycznej są dostępne, aby zagwarantować, że pokonasz długi dystans podczas wędrówek i podróży. W zależności od celu podróży lub trekkingu i rodzaju aktywności, warto zwrócić uwagę na praktyczne cechy, takie jak zastosowanie impregnowanych materiałów, które zapewniają ochronę przed insektami, słońcem lub deszczem, lub spodnie z odpinanymi nogawkami, dzięki którym można łatwo dostosować się do zmian temperatury.

Od kamizelek podróżnych i spodni z wieloma kieszeniami i możliwościami przechowywania, po kapelusze przeciwsłoneczne z osłoną na szyję, techniczne opaski na głowę i skarpety - szukaj odzieży, która jest lekka, elastyczna, wygodna i łatwa w utrzymaniu. Pamiętaj też, że chcesz, aby wszystko dało się spakować w niewielkim rozmiarze, tak abyś miał jeszcze miejsce w plecaku na dodatkowy drobiazg lub dwa. Kiedy jesteś w drodze lub na szlaku, twój plecak podróżny przenosi i chroni twoje rzeczy osobiste.

Również w tym przypadku twój bagaż jest osobistym wyborem, który zależy w równym stopniu od ciebie, jak i od praktycznych potrzeb, które ma spełniać. Począwszy od prostego plecaka na szybką i lekką wycieczkę, po system wodny lub większy plecak turystyczny z wyposażeniem technicznym na dłuższą lub bardziej wymagającą przygodę, pojemność i komfort noszenia są punktami wyjściowymi.

Jeśli chcesz odkrywać nowe miejsca i doświadczenia, zapoznaj się z bogatą ofertą odzieży i akcesoriów turystycznych CimAlp.