Odzież na podróż


CimAlp współpracuje od 1964 roku z przewodnikami górskimi, aby opracować gamę wysokiej jakości i bardzo wydajnej odzieży turystycznej. Obejmuje ona kurtki, spodnie, szorty, t-shirty, polary, kurtki puchowe, bieliznę termoaktywną i skarpety.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Pokazano 1-40 z 43 pozycji

Aktywne filtry

Odzież podróżna

Odkrywanie nowych krajów i kultur jest po prostu wspaniałe. Z odpowiednim ubraniem możesz zanurzyć się w nowe przygody jeszcze bardziej zrelaksowany. Dlatego też nasz asortyment podróżny został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, abyś zawsze był doskonale wyposażony, gdy jesteś daleko. 

Nasza odzież podróżna wygląda świetnie, ma wbudowaną ochronę przeciwsłoneczną i jest szybkoschnąca. Spodenki i spodnie są elastyczne i zapewniają optymalną swobodę ruchów - a nasze spodnie z zamkiem błyskawicznym są idealne na zmienną pogodę lub wędrówki rozpoczynające się wcześnie rano. Spodnie Zip-Off można błyskawicznie przekształcić w szorty. Jest to jeszcze szybsze, jeśli nie trzeba najpierw zdejmować butów turystycznych. Dlatego niektóre z naszych spodni są wyposażone w boczne zamki błyskawiczne, które ułatwiają ich zdejmowanie. Nasze szorty są idealne na ciepłe dni. Są one prawdziwym niezbędnikiem w podróży. 

Ogólnie rzecz biorąc, spodnie funkcyjne często posiadają wstępnie ukształtowane obszary i są wykonane z elastycznego materiału zapewniającego wysoki komfort. Zapewniają maksymalną swobodę ruchów. I nawet jeśli materiał sprawia wrażenie bardzo lekkiego: jest on jednak odporny i wytrzymały. Oczywiście ważne jest również, aby spodnie outdoorowe szybko schły i nie gniotły się.

Dobra para spodni podróżnych powinna mieć również wiele kieszeni, aby zapewnić optymalną ilość miejsca do przechowywania. Boczne kieszenie cargo są bardzo praktyczne na większe przedmioty. Zewnętrzne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny są idealne na cenne przedmioty, które zawsze chcesz mieć pod ręką. Istotne są również ukryte, tajne kieszenie na karty kredytowe i inne cenne przedmioty.

Kurtki polarowe są szczególnie praktyczne w podróży. Nasze kurtki polarowe są ciepłe i wygodne. Wiele kurtek polarowych jest również wyposażonych w materiały elastyczne i są bardzo wiatroszczelne, co dodatkowo zwiększa komfort i ciepło. Nasze produkty są uniwersalne: kurtki z polaru mają różne długości zamków błyskawicznych i kieszenie zapewniające dużo miejsca do przechowywania. Często są one wyposażone w środki antybakteryjne, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się nieprzyjemnych zapachów. 

Nasze oddychające skarpety i koszulki z wełny merinos przekonują idealną regulacją temperatury ciała. Kamizelka może być również idealnym towarzyszem na wakacjach. Dzięki licznym kieszeniom i wysokiej jakości tkaninom nasze kamizelki są idealne na wakacje. Nasze koszule i bluzki są szczególnie szykowne - a ponadto przekonują zintegrowanym środkiem odstraszającym komary, który niezawodnie chroni przed komarami i kleszczami. Idealny na wyjazdy w tropikalne rejony lub ogólnie na letnie wakacje. 

Kochamy i szanujemy przyrodę. Dlatego wiele z naszych kurtek i polarów jest wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu - niektóre w 100%. Kupując nasze produkty, wybierają Państwo odpowiedzialną i zrównoważoną konsumpcję.