Szorty


Nie jest tajemnicą, że wszechstronne spodenki trekkingowe Cimalp do wędrówek od szlaku do miasta są lekkie, wygodne, wytrzymałe i rozciągliwe. Wyposażone w skuteczne tkaniny, takie jak 3D-Flex®, Kevlar®, ripstop, znajdźmy odpowiedni model na następną podróż.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Filtruj według

Płeć

Płeć

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Co muszę wiedzieć przed zakupem szortów na podróż?

Szorty podróżne to niezbędny element, który musisz mieć w swojej torbie, gdy wyruszasz w drogę. Biorąc pod uwagę nasz stosunkowo chłodny klimat, spędzamy większą część roku zawinięci w ciepłe spodnie, swetry i płaszcze. 

Kiedy zakładasz swoje szorty podróżne, jesteś ubrany i gotowy na nowe miejsca i doświadczenia: tym ważniejsze jest abyś wybrał najlepszą parę. Czego więc powinieneś szukać? To całkiem proste - jeśli Twoje spodenki podróżne są lekkie, wygodne, trwałe i rozciągliwe, nie popełnisz zbyt dużego błędu. Po zaznaczeniu tych pól, spójrz na następujące szczegóły, aby pomóc dokonać ostatecznego wyboru.

Kieszenie: szorty mogą być stosunkowo skromnym elementem garderoby ze względu na swój niewielki rozmiar, ale kieszenie mogą dać im supermoce. Warto wziąć pod uwagę ich ilość, pojemność, wentylację, umiejscowienie oraz to, czy są zamykane na suwak lub posiadają zabezpieczenia.

Waga i pakowność: kuszące jest kupowanie niewiarygodnie lekkich szortów podróżnych, które nie zajmują w ogóle miejsca w bagażu. Lekkość często oznacza również szybkie schnięcie, co może być prawdziwą zaletą podczas podróży. Może się to jednak odbyć kosztem innych czynników, takich jak kieszenie i trwałość, więc zastanów się zanim się zdecydujesz.

Materiał i funkcje: materiał, z którego wykonane są Twoje spodenki podróżne, ma ogromny wpływ na ich wydajność. Niektóre tkaniny techniczne oferują wielokierunkową rozciągliwość, dzięki czemu szorty o stylowym kroju sprawdzą się podczas różnych aktywności - wędrówek, jazdy na rowerze, a nawet pływania. Jeśli spodziewasz się gorącej pogody, upewnij się, że Twoje spodenki zapewniają dobrą oddychalność i ochronę przed promieniowaniem UV, znajdziesz też materiały odporne na insekty, zapachy i plamy. Na koniec nie zapomnij o odporności na zagniecenia, aby szorty wyglądały świetnie nawet po upchnięciu ich w małej przestrzeni.

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a na pewno znajdziesz dla siebie najlepszą parę spodenek podróżnych.