Skarpety


CimAlp, internetowy specjalista od sprzętu sportowego, produkuje skarpety trekkingowe i podróżne od 1964 roku. Ciepłe, wygodne, trwałe, zapobiegające powstawaniu pęcherzy, dostosowane do lewej i prawej stopy ... Dzięki zastosowaniu skutecznych materiałów, takich jak wełna Merino, Cordura®, Nanoglide®, Coolmax®, znajdźmy model odpowiedni do Twojej ulubionej aktywności na świeżym powietrzu.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Jak dobrać swoje skarpety na podróż?


W naszym sklepie internetowym, znajdziecie szeroki wybór skarpet, specjalnie gdy wybieracie się w podróż. Bez względu na to, czy wybieracie się w tropikalne ciepło, czy też w syberyjskie klimaty. W wilgotnych krajach będziecie szukać dobrych skarpet, które są lekkie, odprowadzają wilgoć, i redukują powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Zatem w zimnych krajach, będziecie raczej szukać ciepłych skarpet z wełny Merino, aby stawić czoła zimnie. Bez obaw, mamy kolekcję specjalnie dla Ciebie !


Mamy skarpety dla podróżników, którzy podjęli wyzwanie przebycia długiej trasy. Długa trasa wiąże się z pokonaniem dużej ilości kilometrów. W CimAlp nasze skarpety zostały stworzone, aby stawić czoła trwałości w czasie, oraz wytrwałości kondycji, na które może być ona wystawiana. Dodatek wełny Merino, będzie ograniczać nieprzyjemne zapachy. Posiadamy również wzmocnione skarpety, aby redukować tarcie pomiędzy stopą a butem, unikając powstawaniu pęcherzy. Podczas każdej wyprawy wsparcie, stabilność, redukcja powstawania pęcherzy oraz odprowadzanie wilgoci to bardzo ważne elementy.


Skarpety będą miały wpływ na twoją podróż. Kiedy kupisz zwykle skarpety, twoja stopa w wysokich temperaturach będzie się pociła, a w zimnie po prostu będzie ci chłodno. Każdy wie że nie jest przyjemne chodzenie w butach mając pęcherze, albo mając mokre stopy.