Plecaki


CimAlp, francuski specjalista od sprzętu turystycznego od 1964 roku, wybrał najlepsze marki plecaków (Deuter i Osprey) oraz szeroką gamę plecaków, od małych na jednodniowe wycieczki po duże na dłuższe wyprawy.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Filtruj według

Płeć

Płeć

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Dlaczego wybrać plecak turystyczny ?

Ważne jest zastanowienie się nad pojemnością plecaka, jaka będzie Wam przydatna, podczas waszej aktywności turystycznej i nie tylko. Plecaka hikingowego możecie używać na co dzień, po mieście, w górach czy w podróży. Wybierając plecak warto pamiętać, aby pomieścił dodatkową kurtkę, butelkę wody, kanapki oraz najpotrzebniejsze rzeczy, które będą Wam przydatne podczas waszej wyprawy. W zależności od modelu, wbudowane siateczki pozwolą na odprowadzanie potu oraz oddychalność. Są to niezbędne elementy podczas wędrówki np. latem. W ten sposób, nie będziecie odczuwali dyskomfortu podczas marszu. Duża ilość kieszeni w plecakach sprawi, że będziecie mogli pochować najpotrzebniejsze rzeczy (batonik, słuchawki, telefon, dokumenty itp.).

Czy wybieracie się na górską wyprawę w Tatry, czy odpocząć w Kołobrzegu, warto zabrać ze sobą plecak turystyczny. W naszym sklepie internetowym możecie znaleźć szeroki wybór plecaków : kolor, pojemność oraz wielkość. Proponujemy plecaki od marek takich jak DEUTEROSPREY, każdy powinien znaleść coś dla siebie. Gdy wybieracie plecak, zastanówcie się, jaka będzie długość waszej wyprawy i co będziecie chcieli do niego włożyć.

Jeśli jest to jednodniowa wyprawę w góry, będzie Wam przydatny mały lekki plecak. Jednak gdy wybieracie się w długą wędrówkę, będziecie potrzebowali dużego, pojemnego plecaka. Duży plecak wcale nie musi oznaczać, że jest ciężki. Podczas długich wypraw należy pamiętać, aby oszczędzać swoje plecy, dlatego firmy takie jak DEUTER czy OSPREY produkują plecaki z myślą o wędrowcach.

W tej kategorii będziecie mogli również znaleźć torby kosmetyczne do zabrania np. szamponu, szczoteczki, żelu pod prysznic, oraz innych potrzebnych rzeczy.