Akcesoria


Firma CimAlp od 1964 roku zajmuje się projektowaniem sprzętu turystycznego i górskiego. Nasza oferta akcesoriów turystycznych obejmuje plecaki, śpiwory, kijki turystyczne, skarpety turystyczne z technologią antybakteryjna, paski, buty. Wszystko przetestowane przez przewodników górskich i profesjonalistów.

Darmowa wysyłka od 200 zł | Darmowy zwrot | Bezpieczna płatność

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Turystyka piesza - sprzęt / akcesoria

Odpowiednie akcesoria są niezbędne podczas wędrówek. Czy to wytrzymałe, szybkoschnące skarpety z powłoką antybakteryjną, składane kijki turystyczne z włókna węglowego, czy praktyczne plecaki turystyczne: w naszym asortymencie akcesoriów turystycznych znajdziesz wszystko, czego pragnie Twoje outdoorowe serce. 

Polecamy zakup kijków turystycznych wszystkim miłośnikom outdooru, którzy regularnie uprawiają turystykę pieszą. Ponieważ kijki mogą zapewnić większą równowagę, a tym samym bezpieczeństwo. Nasze kijki są bardzo łatwe w regulacji i mają korkowe rączki dla idealnego chwytu. Są one dostarczane z wieloma różnymi przystawkami, co czyni je uniwersalnymi.

Współpracujemy również z najlepszymi producentami plecaków i butów turystycznych. Plecaki Deuter i Osprey są wytrzymałe i trwałe, nie zawiodą Cię podczas wędrówek. Buty turystyczne Meindl i Aku zapewniają doskonałą przyczepność i stabilność nawet w trudnym terenie. Pasują do nich nasze skarpety z wełny merinos, które dzięki wyjątkowym właściwościom wełny są nie tylko szczególnie wytrzymałe, ale również zapewniają doskonałą regulację temperatury ciała. 

Nasze rękawiczki, czapki i opaski na głowę zapewniają dodatkowe ciepło, zawsze wyglądają elegancko i oczywiście są super wygodne. Wszystkie nasze ubrania są elastyczne i zapewniają optymalną swobodę ruchów.

 Dla dodatkowego komfortu, specjalnie zaprojektowaliśmy okulary przeciwsłoneczne z trzema różnymi soczewkami - dzięki temu możesz je idealnie dopasować do każdej sytuacji. Szukaliśmy najlepszych materiałów do naszych okularów przeciwsłonecznych SPECTRE. Soczewki Instant® są nie tylko polaryzacyjne, ale również fotochromowe: ich wskaźnik ochrony zmienia się automatycznie w zależności od jasności. Ponadto w rekordowym czasie zmieniają kategorię z 2 na 3, co jest idealnym rozwiązaniem w przypadku zmiennych warunków oświetleniowych, np. w lesie lub przy zmiennej pogodzie. Następujące obiektywy są dostarczane z: Jedenym zestawem soczewek fotograficznych INSTANT®, idealnych na zmienne warunki pogodowe. Jedenym zestawem Glacier kategorii 4: Najwyższa ochrona - szczególnie dla sportów zimowych i wodnych. Trzeci zestaw to zestaw soczewek przezroczystych. Posiada ramę z Grilamidu® i jest dostępny w trzech kolorach: czarnym, białym i zielonym. Odkryj naszą szeroką gamę akcesoriów outdoorowych już teraz!