Darmowa wysyłka od 200ZL i 30 dni darmowych zwrotów
Darmowa dostawa od 200zł
Darmowe zwroty 30 dni

Sylvain Perrin

Trail running
facebook instagram strava

Z tła sportowego (judo potem piłka nożna), Sylvain jest nauczycielem wychowania fizycznego. Sporty outdoorowe (kolarstwo górskie, wędrówki, wspinaczka) odkrył w 2010 roku, szczególnie Trail Running.

Szybko ten sport stał się pasją z tym poczuciem wolności, które odczuwa się w górach i w górach.

Szybko ten sport staje się pasją z tym poczuciem wolności, które czuje się w górach i duchem Trail, który szczególnie lubi.

.

Ale to, co motywuje Sylvaina jeszcze bardziej, to bieganie w celu promowania stowarzyszenia Vaincre Parkinson i mówienie o chorobie.

.

.

LIRE LA SUITE
Sylvain Perrin
Sylvain Perrin Key Achievements
  .
 • CAMU 70 w 2020 roku
 • .
 • 2. w UTCAM 120 w 2021 roku
 • .
 • 3 miejsce na UT4M
 • .
 • XL Race w Annecy (2 udziały, gdzie zajął raz 3 miejsce, a drugi, 2)
 • .

.

Sylvain Perrin Future Projects
  .
 • The Montreux ultra
 • .
 • GRP
 • W ciągu 2 lat, Diagonale des Fous

.

Sylvain Perrin
Sylvain Perrin Sylvain Perrin
Wywiad z Sylvainem
3 słowa, które określają cię jako sportowca?
Odważne. Trwały. Walka.

3 wartości, które pasują do Ciebie jako osoby?

Pokora, bezinteresowność, słuchanie.
Dlaczego uważasz, że należysz do rodziny Cimalp?
W pełni rozpoznaję się w ekologicznych zobowiązaniach i wartościach marki. A Team Cimalp tworzą skromni, sympatyczni sportowcy, z którymi świetnie się bawimy i dzielimy wspaniałe przygody.
Twoje najlepsze i najgorsze górskie wspomnienia i dlaczego?
Niespodziewanie to właśnie podczas tego samego wydarzenia doświadczyłem mojego najgorszego i najlepszego wspomnienia. Na 30. kilometrze UTCAM zwichnąłem kostkę. Badania wykazały zerwanie jednego z więzadeł. W ułamku sekundy widzę cel, do którego przygotowywałem się ze wszystkimi wyrzeczeniami, godzinami treningów, które się z tym wiążą, ale także zaangażowaniem moich bliskich, którzy przyszli, aby mi pomóc i wesprzeć mnie w nocy... wszystko wydaje się zawalać wokół mnie. W tym momencie mówię sobie, że nie mogę się poddać: na kolejnej stacji odświeżania znajduję zapłakanych przyjaciół i rodzinę i postanawiam kontynuować przygodę. Z tą kostką udaje mi się przejechać 90 km na pierwszej pozycji, zanim na ostatnim zjeździe zostaję złapany i wyprzedzony. Ale radość jest tak wielka: przekroczenie linii mety z rodziną i przyjaciółmi oraz sztandarem stowarzyszenia, które wspieram, osiągnięcie celu... Co za radość, co za szczęście. Co za radość, co za szczęście.
Czym inspirują Cię góry?
Sposób na ucieczkę, swobodne poruszanie się w wystawnych, naturalnych przestrzeniach. To środowisko dostarcza mi wielu emocji. Przyroda to miejsce spotkań, radości, wyjątkowe środowisko, ale kruche, którym trzeba się dzielić. Dlatego mam na sercu zachowanie tego środowiska, tej równowagi, naszego miejsca praktyk, które jest również i przede wszystkim miejscem pełnym życia ze zwierzętami i roślinami.
Jaki jest Twój stosunek do środowiska i ekologii?
Jestem bardzo wrażliwy na ten temat. Pokornie staram się w codziennych gestach ograniczać swój wpływ na ekologię, zmniejszać ślad węglowy poprzez preferowanie zwarć, poprzez prowadzenie akcji zbierania odpadów z młodzieżą licealną, którą kształcę.
Inna wielka pasja/talent niż sport?
Jestem zaangażowany i zainwestowany w stowarzyszenie Vaincre Parkinson.

.