MERINO TOP 4 H - Mężczyzn
Podkoszulek termiczny Merino z okrągłym dekoltem

Zaoszczędż: -100,00 zł
Wcześniej: 279,00 zł
179,00 zł
2023-01-21 16:07:38 179 H621300-NOIR-S

Od malowniczych krajobrazów Sudetów po szczyty Tatr — my wiemy, jak ważne jest znalezienie wysokiej jakości, wygodnej i ciepłej bielizny termoaktywnej. Ta męska warstwa termiczna z okrągłym dekoltem zawiera unikalną mieszankę wełny merino i Polygiene®, która gwarantuje ciepło i brak nieprzyjemnego zapachu, bez podrażnień jak w przypadku tradycyjnej odzieży wełnianej.

CIMALP ™ - Est. 1964 - We are Mountains

Ciepła, oddychająca i miękka wełna Merino

W CimAlp opracowaliśmy własną tkaninę z 80% poliestru POLYGIENE® i 20% wełny Merino.

W efekcie powstał ciepły i miękki podkoszulek, który nie wywołuje swędzenia ani podrażnień nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Polygiene® zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów powodujących nieprzyjemne zapachy u samego źródła i na stałe. W tym celu powłoka Polygiene zawiera niskie stężenie soli srebra (chlorek srebra) posiadającej właściwości antybakteryjne i jest naturalnie obecna w wodzie oraz glebie, aby bezpiecznie wyeliminować możliwość rozwoju bakterii i grzybów. Dowiedz się więcej tutaj: http://polygiene.com/how-it-works/ .

CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU

CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU

- Inteligentne włókna dla optymalnego odprowadzania wilgoci.
- Brak zapachów nawet po 100 praniach!
- Mankiety z otworem na kciuk, które utrzymują rękawy na miejscu i utrzymują ciepło dłoni

Dane techniczne
Marka CIMALP
Izolacja X-WARM
Tkaniny Mieszanka merino wydajność 200g/m2
Zastosowanie Narciarstwo biegowe, Ekstremalne zimno, Narciarstwo górskie , Wędrówki zimowe, Alpinizm, Narciarstwo alpejskie, Długodystansowe wędrówki, Wędrówki na rakietach śnieżnych
Technologia Jonowa
Najważniejsze punkty Antybakteryjność, ograniczanie nieprzyjemnych zapachów, Bez konieczności prasowania, Szybkie schnięcie
Dopasowanie Klasyczne
Wskazówki dotyczące doboru rozmiaru Regularny - Wybierz swój standardowy rozmiar

Opinia o produkcie

Sprawdzamy każdą recenzję produktu, gdy jest wyświetlana i odpowiadamy na te, które wymagają informacji o użytkowaniu, rozmiarze, pielęgnacji lub wprowadzamy dodatkowe informacje, gdy są wymagane/potrzebne. Dyskusje te są widoczne dla każdego innego użytkownika strony.Klienci nie mają możliwości zmiany swojej opinii po zakończeniu rozmowy.