DIKLO H - Dla Mężczyzn
KURTKA NORDIC WALKING

Size recommandation

slightly small model. Make sure to check your measurement. This size fits:

SAVE: -50%
WAS: 119,90 €
59,95 €
2022-05-09 06:48:02 59.95 H620738-NOIR-S

Wszechstronna i stylowa kurtka sportowa, ciepła, oddychająca i wysoce rozciągliwa, aby służyć wszystkim rodzajom aktywności, czy to eksploracji gór, wędrówkom, czy nordic walking. Nasz najlepszy wybór do wszechstronnego zastosowania - posiada ciepłą i lekką izolację THINSULATE na tułowiu oraz odporną na wiatr tkaninę, dzięki czemu jest niezwykle wszechstronna.

Dostępna również w wersji dla kobiet

WSZECHSTRONNY MODEL O NOWOCZESNYM KROJU

Dzięki przemyślanej konstrukcji przodu, który jest zarówno izolowany, jak i odporny na wiatr, oraz elastycznym panelom i rękawom, które zapewniają wygodne dopasowanie, kurtka ta doskonale łączy w sobie wydajność i styl, niezależnie od tego, czy jesteś zaangażowany w rygorystyczną aktywność - wspinaczkę lub wędrówki pod górę, czy też szukasz codziennej kurtki, gdy na zewnątrz jest trochę zimno. Dzięki sportowemu, ścisłemu dopasowaniu, większość wodoodpornych kurtek będzie na nią wygodnie pasować, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Hybrydowa konstrukcja: Tkanina CIMAWARM® zapewniająca rozciągliwość i ochronę oraz izolacja THINSULTE® zapewniająca lekkie ciepło.

To połączenie sprawia, że jesteś suchy, chroniony i szybko się przemieszczasz.

CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU

CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU

Kurtka DIKLO posiada kaptur i dwie duże kieszenie na dłonie dla większego komfortu podczas aktywności na świeżym powietrzu.

Wydłużone rękawy chronią również dłonie. 

TECHNICAL SPECIFICATIONS
Marka CIMALP
Tkaniny CIMAFLEX POWER 250g/m2
Zastosowanie Trekking, Wędrówki na rakietach śnieżnych, Szybka turystyka, Alpinizm, Na co dzień i na miasto , Narciarstwo górskie , Nordic walking, Turystyka piesza
Rozciągliwość Wysoka
Najważniejsze punkty Sportowy i miejski wygląd, Wiatroszczelność
Dopasowanie Raczej wąskie
Wskazówki dotyczące doboru rozmiaru MORZINE, Regularny - Wybierz swój standardowy rozmiar
Przyjazne dla środowiska Bluesign® chroni zasoby naturalne i zmniejsza wpływ na środowisko.

Product review

We are checking each product review when displayed and answer those requiring usage, sizing, care information, or introduce additional information when required/needed. These discussions are visible by any other user of the website. Customers are not able to modify their rating after those discussions.