Darmowa wysyłka od 200ZL i 30 dni darmowych zwrotów

WE ARE MOUNTAIN

Jesteśmy alpinistami, przyciąga nas wysokość. Postępujemy w kierunku wydajności, krok za krokiem. W sportach outdoorowych nie ma linii mety. Doskonalenie jest ciągłe, eksploracja nieskończona. Sami jesteśmy swoimi przeciwnikami. Bardziej wymagający niż najlepsi z naszych konkurentów. Biegamy długie dystanse, a nie sprinty.

Idziemy naprzód pokornie i wytrwale, mocno zaprzęgnięci do naszej liny kochających góry współpracowników i przyjaciół. Jesteśmy kolektywem. Jesteście naszymi punktami odżywczymi na szlaku. Naszym schronienia w czasie burzy. Dajecie nam energię, abyśmy mogli dążyć jeszcze wyżej. Wspólnie pójdźmy jeszcze dalej i dalej.

montain

PODEJMIJMY TRWAŁE ZOBOWIĄZANIE DO BYCIA SIŁĄ NATURY

Ochrona przyrody poprzez ograniczenie wpływu naszej działalności na środowisko oznacza ochronę naszego wspólnego miejsca.

Walczymy z planowanym ograniczeniem trwałości produktu i robimy wszystko, aby projektować zrównoważoną odzież. Produkowanie po to, by sprawiedliwie konsumować, oznacza rygorystyczny dobór surowców, eliminację toksycznych odpadów, ciągłą optymalizację procesów produkcyjnych i wydatkowanie energii w celu zmniejszenia śladu, jaki pozostawiamy.

montain2

WRÓĆMY DO PODSTAW, ZDEPROGRAMUJMY OGRANICZENIE TRWAŁOŚCI PRODUKTU

Nasz zespół B&R projektuje solidną i trwałą odzież i sprzęt ponieważ Wasze treningi oraz wyjścia powodują że się zużywają.

TAK, ZUŻYWAJĄ SIĘ ALE NIE WYCZERPUJĄ SIĘ

Zmobilizowani przeciwko odpadom, oferujemy im drugie życie. Rozciągliwy Kevlar® w Twoich spodniach turystycznych może zostać naprawiony. Rozdarcie w ulubionej kurtce outdoorowej można naprawić.

montain3

BĄDŹMY AKTYWNI PRZECIWKO TEMU, CO JEST SZKODLIWE

Dla Waszego zdrowia i natury nasze tkaniny przeszły program detoksykacji.

Są one wolne od związków perfluorowanych lub polifluorowanych (PFC Free), polimerów chemicznych, które należą do sześciu głównych gazów cieplarnianych wymienionych w Protokole z Kioto. Nasza odzież spełnia normę ochrony hipoalergicznej Oeko-Tex.

SIĘGNIJMY SZCZYTÓW BEZ POZOSTAWIANIA ŚLADÓW STÓP.

Dbamy o nasze tkaniny.

Organiczne barwniki i pigmenty są w większości oparte na biologii zgodnie z oznakowaniem ekologicznym Bluesign®, obecnie najbardziej wszechstronnym i najsurowszym niezależnym standardem branżowym na świecie.

Noszenie naszych ubrań oznacza udział w bardziej odpowiedzialnym podejściu do konsumpcji.

NASI ATLECI

CZYTAJ WIĘCEJ

NASZA HISTORIA

CZYTAJ WIĘCEJ