WASHBAG ZIP
Torba na przybory toaletowe OSPREY

Zaoszczędż: -10%
Wcześniej: 159,00 zł
149,00 zł
2023-08-07 18:50:31 149 OP5700-ORANGE

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na popołudniowy spacer po wzgórzach, czy na miesięczną wyprawę do Nepalu, upewnienie się, że Twój ekwipunek jest uporządkowany i chroniony, jest niezbędne. 

Ultralekkich torebka na przybory toaletowe

Dlatego właśnie zaprojektowaliśmy serię ultralekkich torebek na przybory toaletowe, które idealnie nadają się do bezpiecznego przechowywania wszystkich Twoich przyborów toaletowych. Wykonana z wytrzymałego nylonu ripstop ultralekka kosmetyczka posiada bezpieczny haczyk do zawieszania, dzięki któremu możesz ją powiesić, aby mieć do niej łatwy dostęp. Wbudowaliśmy w nią również lusterko, dzięki któremu możesz zadbać o swoją pielęgnację nawet w najodleglejszych zakątkach świata.

Zapinane na suwak kieszenie z siatki bezpiecznie pomieszczą wszystkie Twoje przybory toaletowe i odprowadzą nadmiar wilgoci. Dostępna w wielu jaskrawych i przyciągających wzrok kolorach, które sprawią, że szybko ją złapiesz, nawet gdy jest zakopana na dnie w pełni załadowanego plecaka.

CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU

CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
  • Waga: 0,1 kg
  • Wymiary (CM): 14/ 23 / 7
  • Materiał: 40D Nylon Ripstop
  • Odblaskowa grafika
  • Zintegrowane/zdejmowane lusterko
  • Wyjmowana, przezroczysta kieszeń na przybory toaletowe
  • Siatkowa kieszeń na przybory toaletowe zapinana na suwak
  • Bezpieczny haczyk do zawieszania
Dane techniczne
Marka Osprey
Waga MOUNTINGS
Zastosowanie Długodystansowe wędrówki, Trekking
Rozmiar lub rodzaj plecaka Nosidełka i akcesoria dla dzieci
Wskazówki dotyczące doboru rozmiaru MOUNTINGS

Opinia o produkcie

Sprawdzamy każdą recenzję produktu, gdy jest wyświetlana i odpowiadamy na te, które wymagają informacji o użytkowaniu, rozmiarze, pielęgnacji lub wprowadzamy dodatkowe informacje, gdy są wymagane/potrzebne. Dyskusje te są widoczne dla każdego innego użytkownika strony.Klienci nie mają możliwości zmiany swojej opinii po zakończeniu rozmowy.