ULTRALIGHT WASHBAG PADDED
Plecak turystyczny OPREY

Zaoszczędż: -10%
Wcześniej: 99,00 zł
89,00 zł
2023-08-07 18:59:04 89 OP5702-ORANGE

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na popołudniowy spacer po wzgórzach, czy na miesięczną wyprawę do Nepalu, upewnienie się, że Twój ekwipunek jest uporządkowany i chroniony, jest niezbędne. Dlatego zaprojektowaliśmy serię ultralekkich torebek na przybory toaletowe, które idealnie nadają się do przechowywania wszystkich Twoich przyborów toaletowych.

Osprey x CimAlp

Wykonana z wytrzymałego nylonu ripstop ultralekka torba na przybory toaletowe posiada zminiaturyzowaną wersję kompresji Straight Jacket™, dzięki której Twoje przybory toaletowe będą bezpieczne. Oznacza to, że można skompresować worek, aby zmniejszyć ilość miejsca, którego potrzebuje, gdy nie jest w pełni obciążony.

Torba posiada wyściełaną komorę główną, która zapewnia bezpieczeństwo Twojego zestawu. Odblaskowa grafika i duży uchwyt pozwalają szybko chwycić worek nawet wtedy, gdy znajduje się on na dnie w pełni załadowanego plecaka.

CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU

CHARAKTERYSTYKI PRODUKTU
  • Waga: 0,1 kg
  • Wymiary (CM): 14L / 21W / 13D
  • Materiał: 40D Nylon Ripstop
  • Kompresja Straight Jacket™
  • Odblaskowa grafika
  • Siatkowa kieszeń na przybory toaletowe zapinana na suwak

Dane techniczne
Marka Osprey
Waga WARM TOP 3 H
Rozmiar lub rodzaj plecaka Nosidełka i akcesoria dla dzieci
Wskazówki dotyczące doboru rozmiaru WARM TOP 3 H

Opinia o produkcie

Sprawdzamy każdą recenzję produktu, gdy jest wyświetlana i odpowiadamy na te, które wymagają informacji o użytkowaniu, rozmiarze, pielęgnacji lub wprowadzamy dodatkowe informacje, gdy są wymagane/potrzebne. Dyskusje te są widoczne dla każdego innego użytkownika strony.Klienci nie mają możliwości zmiany swojej opinii po zakończeniu rozmowy.